Jak jsem si hrála na modelku

By 7:30

Ahoj!
Všímáte si toho, jak se mi daří dodržovat interval dvou dní na článek? Sama nechápu, jak to dělám a doufám, že mi to vydrží dostatečně dlouho :D
Tenhle post bude takový kratší, protože moc nevím, o čem bych psala.
Tak jdeme na to!

 foto Petr Žák - http://zakpetr.cz/ Abych shrnula, proč jsem se vlastně stala na chvíli modelkou... Motala jsem se tak Facebookem a najednou jsem se domotala do skupiny Focení TFP, tedy time for prints. Znamená to, že fotograf zdarma vyfotí modelku, on z toho má mnohdy zajímavý projekt a ona fotky do portfolia. Oboustranně výhodné :)

Jedním z fotografů je Petr Žák, který mě oslovil s projektem focení v noční Praze. Nápad mě nadchl a tak vznikly tyhle nádherné fotky :)

 foto Petr Žák - http://zakpetr.cz/

  foto Petr Žák - http://zakpetr.cz/

  foto Petr Žák - http://zakpetr.cz/

 foto Petr Žák - http://zakpetr.cz/ 

Fakt skvělé fotky, Petr je fakt profesionál, navíc si s vámi skvěle pokecá, poradí, hezky navádí do póz... Prostě profesionál každým coulem!

Druhým fotografem pak byl Aleš Novák, který si na mě vymyslel projekt ženy v pánském stylu, ten budeme fotit ale později, při našem prvním setkání vzniklo jen pár fotek. I tak si myslím, že i na těch pár fotkách je vidět, jaký je Aleš fenomenální fotograf. Snad si ty fotky (dvě :D) užijete :)

fotograf Aleš Novák

fotograf Aleš Novák

Rozhodně TFP focení doporučuju, nejenže je to sranda, ale ty fotky z toho potom jsou taky nádherné. Čas strávený tímhle pózováním jsem si fakt užila, oba dva fotografové se chovali úplně v pohodě, takže jsem se uvolnila a myslím, že je to na fotkách vidět. Třeba vám sem ještě někdy nějaké dám, pokud se mi podaří ještě něco nafotit :)
Kdybyste měli kdokoli jakýkoli dotaz, stačí mi napsat zprávu nebo napište do komentářů :)
Hezký víkend bez starostí přeje

You Might Also Like

0 komentářů